męskie zegarki militarne i wojskowe

Zegarek militarny - dla stuprocentowego faceta

Zegarki wojskowe to czasomierze, które są skierowane dla odaważnych mężczyzn, lubiących militarny styl. Są to modele wykonane w sposób precyzyjny i dokładny, po to by sprostać wymaganiom każdego silnego, lubiącego ekstremalne sporty mężczyzny. Wśród modeli oferowanych przez zegart.pl znaleźć można zegarki, które mogą służyć zarówno żołnierzom, fanom sportów ekstremalnych, jak również mężczyznom ceniącym sobie wygodę i wielość funkcji. Zegarki militarne cieszą się ogromną popularnością wśród poszukiwaczy niezawodnego zegarka, któremu nie straszne są trudne warunki otoczenia.

pokaż więcej

Zegarki wojskowe militarne

Nie bój się wyzwań, sięgnij po G-Shock'a

Większość zegarków typu wojskowego dostępnych w naszej ofercie stanowią zegarki marki Casio G-Shock.  Są to zegarki stworzone z myślą o aktywnych mężczyznach, którzy nie boją się wyzwań i żyją pełnią życia. Zegarki tej marki są odporne na wstrząsy, uderzenia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Są to zegarki posiadające dużą wodoodporność na poziomie 200 metrów, co daje możliwość zanurzenia na różne głębokości. Zegarki militarne z serii G-Shock Mudmaster, Ga- 100, G- Lide,  są to czasomierze, które nie tylko posiadają szereg potrzebnych w terenie funkcji typu: stopery, barometry, wysokościomierze, kompasy itp., ale też mają oryginalny, unikatowy design. Na uwagę zasługuje seria zegarków G- Shock Camouflage, w skład której wchodzą czasomierze o stonowanych barwach, które pomagają wtopić się w otoczenie. Jest to funkcja niezwykle przydatna dla żołnierzy, którzy często działają z ukrycia. Oprócz marki Casio G-shock zegarki wojskowe oferuje także Seiko, czy m.in. Timex.

Zegarek militarny nigdy Cię nie zawiedzie

Do grupy zegarków militarnych zaliczyć możemy zarówno modele analogowe, jak i cyfrowe. Są to zegarki, które posiadają wytrzymałe paski stworzone z zaimpregnowanej skóry naturalnej, z wytrzymałej gumy, bądź parciane. Militarne czasomierze tworzone są także na stalowych, wytrzymałych bransoletach. Często w obrębie tej grupy spotkać można czasomierze na tytanowych bransoletach, które są niezwykle wygodne i praktyczne. Tytan jest materiałem bardzo wytrzymałym, lekkim i co ważne nie uczula. Przykładem zegarków posiadających niezwykle wytrzymałe bransolety są G-Shock'i, należące do serii Metal Twistet. W wkład tej serii wchodzą zegarki, które łączą w sobie sportowy design z nutką elegancji. Dodatkowo niektóre modele zawierają funkcje GPS. Wśród zegarków militarnych wyróżniamy czasomierze o mechanizmach kwarcowych, automatycznych oraz solarnych. Każdy zegarek jest zaprojektowany po to, by sprostał wymaganiom nawet najbardziej wybrednego mężczyzny.