Zegarki Atlantic Seasport

Atlantic Seasport – szwajcarski zegarek dla osób aktywnych

Zegarki Atlantic należące do serii Seasport to modele skierowane do eleganckich mężczyzn, którzy lubią uprawiać różnego rodzaju sporty. Są to zegarki zachowane w oryginalnym stylu, dzięki czemu nadają się zarówno do casualowej, sportowej stylizacji, jak i dla biznesmanów i gentlemanów chcących dodać pazura swojemu lookowi.

pokaż więcej

Seasport

Zegarki z serii Seasport  - Atlantic dla każdego mężczyzny

Zegarki serii Seasport posiadają kwarcowe mechanizmy oraz wypukłe szafirowe szkiełka. Są to czasomierze wymagające okresowej wymiany baterii, dając w zamian dokładnie i bez odchyleń działający zegarek. Atlantiki z serii Seasport posiadają dużą wodoodporność na poziomie 100m, co umożliwia nurkowanie bez akwalungu tzw. ,,snorkeling”. Oprócz tego zegarek ułatwia uprawianie innego rodzaju sportów np. biegania, gdyż niektóre modele posiadają obok datownika również chronograf, a nawet tachymetr. Każdy model z serii Seasport posiada akcenty, kojarzące się z żeglarstwem. Mowa tu o np. logu firmy Atlantic, składającym się z kotwicy i cyrkla żeglarskiego, które razem układają się w  kształt przypominający literę ,,A”. Te marynistyczne akcenty, które widnieją na tarczach zegarków w połączeniu z parcianymi i skórzanymi paskami dodają Atlantikom niecodziennego, nowoczesnego charakteru. Niektóre modele zegarków posiadają także stalowe bransolety, w kolorach srebra, żółtego i różowego złota i czerni.

Sportowy design połączony z elegancją w zegarkach Atlantic Seasport

Seria Atlantic Seasport łączy modele pasujące zarówno do sportowej, codziennej stylizacji, jak i do bardziej formalnej. Szwajcarska precyzja wykonania w połączeniu z doskonałym kwarcowym mechanizmem posłuży niejednemu miłośnikowi zegarków przez długie lata.