Zegarki męskie Seiko Sports

Seiko Sports – nowoczesne zegarki w typie nurek

Marka Seiko stworzyła serię sportowych zegarków, skierowanych dla miłośników japońskich zegarków. Są tu modele nawiązujące stylistyką do nurków, diver’ów, jednak nieco unowocześnione i odświeżone. Zegarki serii Sports doskonale nadadzą się dla fanów morskich wypraw i nurkowania oraz dla miłośników oryginalnych, stylowych czasomierzy.

pokaż więcej

Sports

Elegancja i sportowy luz ukryte w zegarkach Seiko Sports

Zegarki Seiko Sports posiadają stalowe bransolety, bądź skórzane lub wykonane z tworzyw sztucznych paski. Charakterystyczną cechą tych czasomierzy jest pogrubiony bezel i wyraźne wskazówki i indeksy, pokryte luminescencyjną powłoką LumiBrite. Pozwala to korzystać z czasomierza w warunkach ograniczonej widoczności. Zegarki posiadają mechanizmy automatyczne, nakręcane ruchem ręki, bądź kwarcowe.

Większość mechanicznych modeli o naciągu ręcznym posiada przeszklony dekielek, przez który można śledzić pracę mechanizmu. Czasomierze Seiko Sports mają mineralne, odporne na uderzenia szkiełka typu Hardlex, co umożliwia swobodne korzystanie z zegarka podczas uprawiania różnego rodzaju aktywności, bez obawy o jego uszkodzenie. Zegarki Seiko Sports są połączeniem elegancji i sportowego designu. Nadają się doskonale zarówno na co dzień, do casualowej stylizacji, jak i od święta – do garnituru, czy eleganckiej koszuli. Każdy miłośnik japońskich czasomierzy znajdzie wśród tej serii odpowiedni dla siebie model. Wysoka wodoodporność (100m) umożliwia pływanie i zanurzanie się z zegarkiem, bez obawy o jego zniszczenie. Japońska niezawodność i sportowy design sprawia, że po Seiko Sports sięgają miłośnicy oryginalnych zegarków z całego świata.

 zegarki Seiko Sports