eleganckie zegarki dla kobiet

Ponadczasowe zegarki dla kobiet

Kobiety kochające elegancki, klasyczny styl wśród oferty zegarków dostępnych w naszym sklepie z pewnością znajdą coś dla siebie. Zegarki damskie klasyczne charakteryzują się minimalizmem, prostotą i subtelnym dobraniem odcieni i wzorów. Są to czasomierze ponadczasowe, delikatne, których zadaniem jest podkreślenie piękna każdej kobiety. Klasyka jest zawsze modna i pożądana, dlatego nasze zegarki w tym typie cieszą się ogromną popularnością wśród płci pięknej. Noszą je panie jako dopełnienie biurowej, zachowawczej stylizacji, ale także i te kobiety, które preferują bardziej casualowy styl.

pokaż więcej

Zegarki klasyczne eleganckie

Zegarek klasyczny podkreśli Twoje piękno

Damskie zegarki eleganckie są tworzone zarówno na skórzanych paskach, jak i stalowych bransoletach. Wśród barw pasków zegarków dominuje klasyka - czerń, biel, brąz, czy rzadziej granat, bordo itp. Z kolei bransolety są wykonane często z pozłacanej stali nierdzewnej, m.in. za pomocą metody PVD, która pomaga zachować zegarkowi trwałość koloru przez nawet ok. 10 lat. Ta technika pozłacania sprawia, że właścicielka zegarka może cieszyć się trwałością koloru przez długi czas, a co więcej ma pewność jego antyalergicznych właściwości. Biżuteryjny look czasomierzy klasycznych pozwoli podkreślić osobowość każdej noszącej go kobiety. Każda pani ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl, który zegarki oferowane przez nasz sklep pomogą jej podkreślić i go wydobyć.

Zegarek kwarcowy czy mechaniczy?

Jeśli chodzi o dominujące mechanizmy zegarków damskich w typie eleganckim wyróżnić można czasomierze bateryjne (kwarcowe) oraz mechaniczne (automatyczne i nakręcane za pomocą koronki). Zegarki kwarcowe są dostępne dla szerokiej grupy pań, które chcą posiadać czasomierz dokładnie wskazujący godzinę, który wymaga okresowej wymiany baterii, przez co jest stosunkowo tańszy od zegarka mechanicznego. Taki zegarek z kolei wybierają kobiety, które szukają wśród klasycznych zegarków odrobiny nonszalancji, nowoczesności i oryginalności. Jest to propozycja dla pań, które nie chcą przejmować się regularną wymianą baterii oraz takich, które chcą czuć ruch mechanizmu, ukrytego w zegarku z duszą.

Zegarek elegancki odpowiedni dla każdej kobiety

Większość zegarków damskich eleganckich posiada stonowane, przejrzyste tarcze zdobione smukłymi wskazówkami i indeksami. Często spotkać tu można czasomierze o jasnych, niekiedy giloszowanych tarczach, które ozdabia jedynie datownik, bądź diamencik, czy kryształek. Dla pań, które preferują ciemne kolory także przygotowaliśmy w naszej ofercie duży wybór zegarków. Wśród ciemniejszych tarcz królują czernie, granaty, rzadziej m.in. brązy. Najchętniej wybieranymi markami, które prezentują eleganckie, damskie zegarki są marki Atlantic, Adriatica, czy Obaku. Prezentowane przez te marki czasomierze posiadają często ozdobniki na tarczach w postaci elementów wskazujących fazy księżyca, czy subtarcze chronografu, które skutecznie ubogacają stonowane tarcze, dodając im swoistego pazura.