Zegarki męskie na bransolecie

Różnorodność form 

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór zegarków męskich na bransoletach wykonanych ze stali nierdzewnej, ceramiki, tytanu czy nawet ze złota. Są to zegarki spośród których każdy mężczyzna będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie model, w zależności od tego, czego oczekuje od zegarka. Zegarki na bransoletach to zarówno modele eleganckie, typowo klasyczne, jak również i te o bardziej sportowym, casualowym charakterze.

pokaż więcej

zegarki na bransolecie

Bransolety stalowe - podkreślą osobowość i styl każdego mężczyzny

Bransolety stalowe cechują się niezwykle dobrą wytrzymałością i jakością. Ponadto pełnią też funkcje ozdobne, gdyż dzięki różnym odcieniom nadają ich właścicielowi elegancji i podkreślają jego indywidualny styl. Mężczyzna noszący zegarek na bransolecie wygląda ekskluzywnie i gustownie. Wśród najczęściej spotykanych kolorów bransolet stalowych wyróżnić można srebrne, złote, czy czarne. Srebrne przeznaczone są dla panów ceniących klasyczne podejsćie do kwesti zegarków, lubiących prostotę. Z kolei zegarki na bransoletach złotych, są przeznaczone dla panów lubiących błyszczeć, wyróżniać się z tłumu i przyciągać uwagę. Jest to wersja dla odważnych, nieco bardziej lubiących ekstrawagancję mężczyzn. Zegarki na bransoletach w ciemnych, czarnych odcieniach są częściej wybierane przez panów preferujących militarny, wojskowy styl.

Zegarek na bransolecie typu mesh - oryginalność i wygoda

Wśród rodzajów bransolet zegarków męskich wyróżnić można bransolety typu milanese, zwane meshowymi. Mają one strukturę drobnej siatki, stworzonej ze ściśle połączonych ze sobą stalowych włókien. Są to bransolety niezwykle eleganckie, dzięki czemu zegarki na tych właśnie bransoletach cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników zegarków na całym świecie. Wśród męskich zegarków na bransolecie typu mesh przeważają kolory srebrne, bądź czarne, rzadziej złote. Siatkowe bransolety można zauważyć również w zegarkach typu vintage, które oferuje m.in. marka Casio.

Bransolety ogniwkowe - niezmiennie popularne i wybierane przez mężczyzn

Kolejny typ w obrębie zegarków męskich na bransoletach stalowych stanowią bransolety ogniwkowe. Jak sama nazwa wskazuje składają się one z pojedynczych ogniw, które można ,,usuwać", po to by dopasować bransoletę do nadgarstka właściciela. Zegarki na bransoletach ogniwkowych są niezwykle wygodne i komfortowe.

Tytan- niezniszczalny i silny tak jak Ty

Zegarki męskie oferowane przez www.zegart.pl to także modele na bransoletach wykonanych z tytanu. Tytan jest budulcem promów kosmicznych, więc stanowi tworzywo niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe i trwałe. Co więcej zegarki na bransoletach tytanowych są bezpieczne dla alergików, gdyż nie uczulają. Wśród zegarków na bransoletach tytanowych wyróżnić można w naszym sklepie wiele modeli m.in. wchodzących w skład marki Citizen.

Złoto i ceramika jako budulce bransolet męskich zegarków

Męskie zegarki na bransoletach dostępne w naszym sklepie internetowym to także czasomierze wykonane ze spieku ceramicznego. Ich bransolety charakteryzują się twardością i niezwykłym połyskiem. Ponadto posiadamy także zegarki na bransoletach wykonanych ze szczerego złota. Są one nie tylko piękne i eleganckie, ale także i ze względu na kruszec z jakiego powstały- cenne. Zegarki męskie złote mogą stać się pamiątką rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Taki zegarek to idealny pomysł na prezent Ślubny, bądź Chrzest czy Komunię. Duży wybór zegarków męskich na bransoletach złotych oferuje m.in. Atlantic - szwajcarska marka, która od lat tworzy czasomierze na najwyższym poziomie.