Zegarki Atlantic Worldmaster

Mechaniczny i automatyczny zegarek Atlantic Worldmaster – wszystko co najlepsze

Seria zegarków Atlantic Worldmaster jest jedną z pierwszych linii marki, która w znacznym stopniu przyczyniła się do jej wielkości. Mamy w jej obrębie modele klasyczne i zachowane w prostym, minimalistycznym stylu. Zegarki te doskonale nadadzą się do eleganckiej, formalnej stylizacji np. do garnituru i koszuli. Niektórzy mężczyźni noszą je przewrotnie także do jeansów i koszulki, na co dzień, by dodać charakteru casualowej stylizacji.

pokaż więcej

Worldmaster

Szwajcarska doskonałość i dbałość o najdrobniejszy detal w szwajcarskich zegarkach Worldmaster Atlantic

Modele serii Worldmaster są tworzone zarówno na doskonałej jakości stalowych bransoletach, jak i skórzanych paskach. W połączeniu z jednymi z najlepszych, szwajcarskich mechanizmów czasomierze te można nazwać perełkami światowego zegarmistrzostwa. W obrębie serii mamy do czynienia z modelami kwarcowymi, automatycznymi i mechanicznymi o naciągu ręcznym. Każdy miłośnik szwajcarskich zegarków znajdzie tu odpowiedni dla siebie model.

Wszystkie czasomierze serii posiadają wypukłe szafirowe szkło, które jest odporne na zarysowanie, co pozwala użytkownikowi utrzymać zegarek w nienagannym stanie przez wiele lat.

Atlantic zegarki Worldmaster - współczesna jakość w dawnym stylu

Czasomierze serii Worldmaster to zegarki nawiązujące stylistyką do pierwszych modeli Atlantica, przez co cieszą się ogromną popularnością wśród koneserów czasomierzy nawiązujących stylistyką to dawnych lat. Prestiż i luksus, z jakim wiąże się seria Atlantic Worldmaster sprawia, że po modele te chętnie sięgają możni tego świata m.in. politycy, biznesmani, oligarchowie itp.