Zegarki Atlantic Sealine

Sealine – uniwersalna linia zegarków Atlantic

Zegarki szwajcarskie Atlantic Sealine to modele skierowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W skład tej serii wchodzą czasomierze posiadające mechanizm kwarcowy RONDA, który jest niezwykle dokładny. Zegarki z serii Sealine są zachowane w klasycznym, eleganckim stylu, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno na co dzień, jak i do bardziej formalnej, biurowej stylizacji. Każdy ceniący szwajcarską precyzję i doskonałość gentleman oraz niejedna nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie wśród oferty Atlantica coś dla siebie. Czasomierze te nawiązują stylistyką do zegarków, które produkowano w pierwszej połowie XX wieku. Zyskują dzięki temu miano czasomierzy w typie retro, vintage.

pokaż więcej

Sealine

Doskonałość i klasa sama w sobie w zegarkach Atlantic Sealine

Zegarki serii Sealine są zaprojektowane zarówno na skórzanych, starannie wykonanych paskach, jak i stalowych bransoletach, w kolorach srebra, złota lub w wersji bikolor. Jeśli chodzi o paski czasomierzy, królują tutaj odcienie czerni, brązu i granatu. Tarcze Atlantików są duże i przejrzyste, często zdobione jedynie przez datownik umiejscowiony na godzinie trzeciej. Część modeli posiada też chronografy. Wskazówki i indeksy w niektórych zegarkach świecą w ciemności. Daje to możliwość odczytywania godziny nawet podczas ograniczonej widoczności. Tła cyferblatów zegarków są zachowane w kontrastujących kolorach w stosunku do innych elementów zegarka np. czarny cyferblat zestawiono ze złotą bransoletą, czy jasną tarczę skontrastowano z czarnym paskiem itp. Modele wchodzące w skład serii Sealine posiadają szafirowe, odporne na zarysowania szkiełka. 

Wysoka jakość w przystępnej cenie zegarków Atlantic Sealine

Zegarki marki Atlantic z serii Sealine to czasomierze, w których najwyższa jakość wiąże się z przystępną ceną. Modele zaczynają się już od około 600 złotych, a ze względu na szwajcarską precyzję i oryginalny styl mogą posłużyć miłośnikom zegarków przez długie lata. Produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są w pełni oryginalne i pakowane z należytą starannością, w firmowe pudełka i torebki. W połączeniu ze spersonalizowanym grawerem zegarek serii Sealine może stać się doskonałą pamiątką, która posłuży na długi czas niejednej ceniącej luksus kobiecie i niejednemu gentlemanowi.