ZEGARKI DAMSKIE TIMEX

Timex to amerykańska marka tworząca zegarki w różnym stylu, skierowane do każdego odbiorcy. Dużą grupę stanowią czasomierze damskie, wśród których wyróżnić można szereg serii, przeznaczonych dla konkretnych grup kobiet. Można w obrębie marki wyróżnić zegarki damskie eleganckie, modowe i biżuteryjne, które można znaleźć w takich seriach, jak np. Timex Milano, Timex Metropolitan czy Timex Variety. Niektóre modele czasomierzy dla kobiet od Timex’a są zachowane w sportowym, luźnym stylu, mowa tutaj np. o serii Timex Ironman. Amerykańska marka dba o potrzeby kobiet tworząc zegarki oryginalne, gustowne, które doskonale ubogacą każdą damską stylizację.

pokaż więcej

Damskie Timex

Piękno zegarków damskich Timex

Każda kobieta, która oczekuje od swojego czasomierza nienagannego, eleganckiego wyglądu i doskonałej jakości z pewnością wśród oferty Timex’a znajdzie coś dla siebie. Marka oferuje kobietom szereg modnych zegarków, których koperty osadzono na eleganckich bransoletach ogniwkowych i w typie mesh, wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorach srebra, żółtego i różowego złota. Niektóre modele damskich czasomierzy posiadajątakże skórzane lub parciane paski dostosowujące się do kobiecego nadgarstka. Cyferblaty damskich zegarków Timex zdobią niekiedy mieniące się kryształki, tak jak np. w serii Crystal Bloom, Crystal Opulence, czy Transcend. Paniom kochającym kwiaty, z pewnością przypadnie do gustu seria Timex Full Bloom, gdzie cyferblaty zegarków zdobią te właśnie wdzięczne motywy. Na uwagę zasługuje również seria Timex Parisienne, gdzie tarcze damskich zegarków zdobi przepiękna masa perłowa. Ogromny wybór różnobarwnych stylistycznie modeli, jakie oferuje Timex sprawia, że marka cieszy się ogromną popularnością wśród miłośniczek modnych damskich zegarków z całego świata.

Sportowy charakter zegarków damskich Timex

Amerykańska marka oferuje swoim miłośniczkom szereg modeli zachowanych w sportowym, casualowym stylu. Mamy tutaj modele należące m.in. do serii Timex Ironman, gdzie znaleźć można cyfrowe zegarki damskie na paskach z tworzywa sztucznego, w różnych kolorach i wzorach. Sportowe czasomierze dla kobiet oferowane przez Timex’a są bogate w wiele funkcji, które są przydatne podczas uprawiania różnego typu sportów np. biegania. Niektóre z nich posiadają możliwość ustawienia tempa biegu, nad którym czuwa zegarek, wydając sygnał dźwiękowy. Sportowe czasomierze Timex Ironman zapisują i liczą okrążenia przebyte podczas określonej aktywności. Niektóre modele posiadają także alarm hydracyjny, który wskazuje moment, w którym należy napić się wody, w momencie wysiłku. Wysoka wodoodporność modeli – 100m, i szereg specjalistycznych funkcji sprawia, że sportowe zegarki damskie marki Timex cieszą się ogromną popularnością wśród miłośniczek aktywnego stylu życia z całego świata. 

Indiglo – innowacyjna funkcja w zegarkach damskich Timex

Duża część zegarków damskich posiadające kwarcowy mechanizm ma funkcję Indiglo- podświetlenia tarczy za pomocą koronki. Polega ona na pobudzeniu atomów fosforu za pomocą prądu, dzięki czemu następuje warstwowe podświetlenie. Ułatwia to korzystanie z zegarka w warunkach ograniczonego dostępu do światła.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Timex

Dostępne w sklepie zegarki damskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego zegarka dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.