ZEGARKI DAMSKIE CASIO

Marka Casio należy do jednej z najpopularniejszych na świecie. W jej skład wchodzi wiele zegarków damskich zachowanych w eleganckim, sportowym i modowym stylu. Z pewnością wśród oferty marki każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie model. Atrakcyjne ceny i doskonała japońska jakość niezmiennie stawiają Casio na równi z najchętniej wybieranymi markami.

Klasyka i elegancja zegarków damskich Casio

Dużą część oferowanych przez japońską markę damskich czasomierzy stanowią zegarki zachowane w klasycznym, minimalistycznym stylu. Są to modele o czytelnych, wyraźnych tarczach, na których często widnieją smukłe wskazówki i indeksy godzinowe w postaci słupków lub cyfr arabskich. Cyferblaty niekiedy zdobią datowniki oraz masa perłowa. Zegarki damskie klasyczne można z powodzeniem dopasować do każdej stylizacji, gdyż w ich ofercie znaleźć można zarówno modele na stalowych bransoletach, jak i skórzanych paskach.

pokaż więcej

Damskie Casio

Modele w stylu Vintage – modne zegarki damskie Casio 

Sięgając po japońską markę należałoby zwrócić uwagę na oryginalne modele o wdzięcznej nazwie Casio Retro. Mamy tutaj zegarki o cyfrowych wyświetlaczach i prostokątnych kopertach. Stylistyką zegarki Casio Vintage nawiązują do lat 80. i 90. XX wieku, gdzie wiodły prym. Za sprawą oryginalnej stylistyki po modele te sięgają kobiety pewne siebie, odważne, które niekiedy czują sentyment do dawnych lat. Modele Casio Retro ubogacone zostały m.in. w diamenciki obecne na tarczach. Można wśród nich wyróżnić zegarki na branasoletach w kolorach srebra, żółtego i różowego złota oraz modele na parcianych i gumowych paskach. Zegarki damskie Casio Vintage doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennej i półformalnej stylizacji.

Sportowe oblicze zegarków damskich Casio

Kobietom, które preferują sportowy look polecamy wybór zegarka marki Casio G-Shock, a dokładniej Baby-G. Znaleźć tu można sportowe zegarki na paskach wykonanych z wygodnego tworzywa sztucznego, które są niezwykle wytrzymałe i nie krępują ruchów podczas uprawiania różnych aktywności. Modele z serii Baby- G charakteryzują się bogatą stylistyką, żywe kolory idealnie wpasowują się w kobiece gusta. Wysoka jakość czasomierzy, odporność na uderzenia i trudne warunki otoczenia sprawia, że zyskały one ogromne uznanie wśród miłośniczek aktywnego spędzania czasu. Paniom, które uprawiają różnego typu sporty np. bieganie, pomocne będą modele posiadające stoper czy krokomierz. Dzięki technologii Bluetooth, którą posiadają niektóre modele można śledzić swoje sportowe poczynania i dokumentować je na telefonie. Pozwala to dążyć do perfekcji i osiągać coraz to lepsze wyniki.