Zegarki Casio Pro Trek

Zegarki Casio PRO TREK dla wspinaczy

Zegarki Casio PRO TREK to czasomierze stworzone z myślą o miłośnikach różnego rodzaju sportów i outdoorowych aktywności. Znajdą swoich zwolenników wśród aktywnie żyjących mężczyzn, którzy nie boją się ryzyka i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach. Zegarki PRO TREK to niezawodne czasomierze, które oferujemy w doskonałych cenach. Z nimi żadna ekstremalna wyprawa nie będzie Wam straszna. Zegarki tej serii polecamy zarówno entuzjastom aktywnego spędzania czasu, jak i mężczyznom oczekującym od zegarka oryginalnego, sportowego designu, który ożywi ich casualową stylizację.

pokaż więcej

Pro Trek

Niezawodne i wytrzymałe sportowe zegarki Casio ProTrec

Zegarki z tej serii posiadają technologię Triple Sensor, która dzięki wrażliwym czynnikom dokładnie mierzy  ciśnienie i temperaturę powietrza oraz wysokość. Są to funkcje przydatne dla fanów wspinaczki wysokogórskiej, gdzie panują zmienne i trudne warunki pogodowe.

Zegarek w momencie zdobywania szczytów będzie ostrzegał użytkownika przed zbliżającą się burzą lub załamaniem pogody. Przydatną funkcją podczas m.in. leśnych biwaków na łonie natury może okazać się kompas, który posiadają PRO TREK’i. Dzięki niemu bezbłędnie odnajdziemy drogę i bezpiecznie trafimy do domu. Zegarki Casio PRO TREK posiadają wodoodporność na poziomie 200m, dzięki czemu mogą służyć również miłośnikom sportów wodnych i żeglarstwa.

Zegarki PRO TREK SOLAR WAWECEPTOR od Casio

Casio oferuje koneserom swoich czasomierzy modele zegarków kwarcowych oraz solarnych – PRO TREK Solar Waweceptor. Zegarki należące do tej serii synchronizują się z zegarem atomowym przy użyciu fal radiowych, dzięki czemu pokazują dokładną godzinę. Ponadto modele wyświetlają fazy księżyca, pływy morskie i wskazują godzinę z uwzględnieniem danej strefy czasowej. Zegarki PRO TREK zostały wykonane z lekkiego i niezwykle odpornego tytanu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe na trudne warunki otoczenia.