zegarki DAMSKIE DIVERY

Damskie divery - najlepsze zegarki nad wodę

Zwiedzanie morskich głębin nie jest obce także kobietom. Podwodny świat fascynuje je i pociąga w równym stopniu co mężczyzn, dlatego też producenci marek stworzyli linie zegarków nurek diver specjalnie dla kobiet. Są to zegarki, które zostały dostosowane do delikatnych, damskich dłoni, przy zachowaniu szeregu specjalistycznych funkcji. Każda miłośniczka podwodnych podróży znajdzie wśród naszej oferty coś dla siebie. Zegarki damskie nurek diver to czasomierze, które służą kobietom podczas uprawiania sportów typu pływanie, nurkowanie, czy coraz częściej zdobią ich ręce także w pracy, czy codziennym funkcjonowaniu. 

pokaż więcej

Zegarki nurek diver

Damskie divery i ich główne funkcje

Zegarki damskie diver posiadają szereg specjalistycznych funkcji. Jedną z podstawowych jest duża wodoodporność, która wynosi 100, 200, czy nawet 300m, w zależności od modelu. Dzięki tej funkcji panie mogą bez problemu zwiedzać podwodny świat, ciesząc się niezawodnością zegarka. Większą szczelność zapewnia czasomierzowi typu nurek zakręcana na gwint koronka. Zegarek damski typu diver zawiera także obracany bezel, służący m.in. do odczytywania przystanków dekompresyjnych. Damskie zegarki w typie nurek zawierają duże, wyraźne indeksy, które świecą w ciemnościach. Wskazówki tych czasomierzy też pokrywa substancja fluorescencyjna. Pozwala to nurkującym paniom bez problemu korzystać z zegarka podczas ograniczonej widoczności.

Komfort i wygoda 

Damskie diver'y są tworzone z myślą o kobiecych, delikatnych dłoniach. Można wśród nich wyróżnić zarówno modele na parcianych, czy gumowych, kauczukowych paskach, jak i na stalowych bransoletach. Każdy z tych typów jest stworzony z najlepszej jakości materiałów, odpornych na działanie wody i rdzy. Wszystko po to by w jak najlepszym stopniu zapewnić kobiecie komfort i wygodę w użytkowaniu. Kolorystyka pasków kobiecych nurków jest szeroka, każda miłośniczka podwodnych wypraw znajdzie tu coś dla siebie. Mamy tu do czynienia z zegarkami w żywych, często odważnych kolorach, które z powodzeniem można dopasować do każdych kobiecych preferencji. Idealnie dobrany zegarek sprawi, że damska stylizacja nabierze kolorytu, oryginalności i świeżości.