Zegarki męskie G-Shock Master of G

Niezawodne zegarki G-Shock Master of G

Seria zegarków G-Shock Master of G to outdoorowe modele przeznaczone dla odważnych, aktywnych mężczyzn, którzy lubią wyzwania i sporty ekstremalne. Są tu czasomierze o dużej odporności na wstrząsy i trudne warunki otoczenia. Japońska marka tworząc te specjalistyczne zegarki sięgnęła po najnowocześniejsze rozwiązania. Te najnowocześniejsze zegarkowe narzędzia doskonale sprawdzą się w każdym, trudnym środowisku:  na lądzie, wodzie i w powietrzu.

pokaż więcej

Master of G

Mudmaster, Gravitymaster, Gulfmaster – zadbają o Ciebie jak nikt inny

W obrębie serii Master of G można wyróżnić trzy główne grupy: Mudmaster, Gravitymaster i Gulfmaster. Pierwsza z nich

zawiera w sobie elitarną kolekcję zegarków odpornych na wszelkiego rodzaju trudne warunki na lądzie np. błoto, piach, gruz. Znaleźć tu można czasomierze, które powstały z myślą o ekipach ratowniczych, bądź żołnierzach, którzy zmagają się z różnego rodzaju klęskami żywiołowymi, czy np. wojną. Druga grupa – Gravitymaster jest skierowana dla pilotów lub osób spędzających czas w powietrzu. Są tu modele czytelne i odporne na działającą w samolotach siłę odśrodkową i wibrację. Zegarki G-Shock Gravitymaster mają funkcję GPS Hybrid Waweceptor, która odpowiada za stabilizację czasu, podczas braku sygnału radiowego. Ponadto funkcja ta zmienia czas z zimowego na letni, wykorzystując sygnał satelitarny. G-shock’i należące do grupy Gulfmaster są skierowane dla mężczyzn spędzających czas na morzu m.in. żeglarzy, rybaków. Zegarki te posiadają specjalne sensory, które przewidują zmiany pogody, które często mają miejsce na głębokich wodach. Paski tych specjalistycznych urządzeń są stworzone z uretanu, co daje niezwykłą wygodę i komfort noszenia. Ważną i pomocną podczas samotnej, morskiej wyprawy jest funkcja automatycznego podświetlenia LED, dzięki której można odczytać godzinę w ciemności bez używania przycisków.

G- Shock Master of G – japońska doskonałość i oryginalny design

Seria zegarków Casio Master of G jest stworzona dla każdego żądnego przygód mężczyzny. Wybierając zegarek z oferty Zegart.pl masz pewność, że produkt jest w pełni oryginalny i z pewnością nigdy Cię nie zawiedzie, niezależnie od warunków, w których będziesz przebywał. Zegarki sportowe G-Shock Master of G to japońska niezawodność i doskonały design, który przypadnie do gustu niejednemu oryginalnemu mężczyźnie.