militarne i wojskowe zegarki damskie

Wojskowy styl dla silnych kobiet w zagarku militarnym

Militarny styl jest często preferowany przez damską część miłośników zegarków. Zegarki wojskowe wybierają często odważne, pewne siebie kobiety, które od zegarka wymagają nie tylko znakomitego wyglądu, ale przede wszystkim nienagannej jakośći i precyzji działania. Zegarki militarne często spotyka się wśród kobiet służących w armii, policji, straży itp. Są to kobiety, które wiedzą czego chcą, dlatego producenci zegarków damskich w typie wojskowym użyli najlepszej jakości materiałów, wszystko po to by sprostać wymaganiom niejednej, często wybrednej pani. Po zegarki militarne coraz częściej sięgają też kobiety, które nie mają nic wspólnego z wojskiem, czy inną tego typu służbą. Często panie te po prostu preferują dany typ ubioru, do którego dopasowują stylistyką właśnie zegarek militarny. Zegarki ze względu na wielość przydatnych funkcji cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet lubiących casualowy, sportowy styl.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zegarki wojskowe militarne

Podkreśl swój indywidualny styl nosząc militarny zegarek dla kobiet

Zegarki damskie o charakterze militarnym posiadają całą gamę interesujących i przydatnych funkcji. Zaliczyć do nich należy m.in. stopery, krokomierze, barometry, kompasy itp.  Zegarki o militarnym charakterze służą kobietom podczas różnych aktywności fizycznych. Większość z nich posiada wodoodporność 100, 200m, co umożliwia korzystanie z zegarka w różnych warunkach. Dużą grupę zegarków wytrzymałych i praktycznie niezniszczalnych stworzyła marka Casio Baby- G. Są to czasomierze, których naczelnym zadaniem jest trwać przy właścicielce zawsze i nigdy jej nie zawieść. Są idealnym rozwiązaniem dla kobiet ceniących dynamiczny tryb życia, o silnym charakterze, które żyją pełnią życia.

Zegarki militarne dla kobiet są projektowane w różnych kolorach i odcieniach. Przeważają wśród tej grupy kolory ziemi - oliwkowa zieleń, brąz, beż, czy np. czerń. Użyte w obrębie tej grupy czasomierzy stonowane kolory pomagają w dopasowaniu się do otoczenia np. na poligonie wojskowym, bądź w terenie, gdzie zachodzi potrzeba kamuflażu.